O nás

CATTA Consulting je předním lídrem mezi poradenskými a konzultačními společnostmi v České republice. Vaší společnosti přinášíme jedinečnou přidanou hodnotu. Těšíme se, až se společně s vámi vydáváme na cestu hledání špičkových řešení pro realizaci vašich vizí.

Pyšníme se dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování inovativních IT řešení pro naše klienty. Přinášíme vám nadstandardně kvalitní produkty a služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a překonávat výzvy v dnešní digitální éře.

Naše hodnoty

Jsme profesionálové v oboru IT

Naše společnost je založena na několika klíčových hodnotách, které nám pomáhají poskytovat vynikající služby a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky.

Věříme, že jsme výborní v tom, co děláme. Důvěra je základním pilířem naší společnosti. Podporujeme své zaměstnance, zakládáme si na vzájemné důvěře při spolupráci se zákazníky a při zajišťování kvality našich služeb.

Rozumíme vašim potřebám. Proto vždy přistupujeme individuálně ke každému zákazníkovi. Do nových projektů vnášíme tvůrčí nápady. Naše poradenství a konzultační služby jsou zaměřeny na srozumitelná a efektivní řešení vašich potřeb.

Naše hodnoty:

 • Inovace
  Jsme váš partner pro inovativní IT řešení. Sledujeme neustále se měnící technologické trendy a zavádíme nové a pokročilé technologie, abychom zajistili, že naši zákazníci jsou vždy o krok před konkurencí.
 • Kvalita
  Klademe velký důraz na kvalitu našich produktů a služeb. Naše týmy jsou tvořeny certifikovanými odborníky s jedinečným technickým know-how, jež usilují o dosahování nejlepších výsledků. Spolupráce s našimi zákazníky vychází primárně z pochopení jejich potřeb a přizpůsobení našeho řešení tak, aby plně odpovídalo jejich očekáváním.
 • Spolehlivost
  Jsme spolehlivým partnerem pro naše zákazníky. Vytváříme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Naši IT specialisté jsou vám vždy k dispozici, aby poskytli podporu a řešili případné podněty či problémy.
 • Zákaznický servis
  Zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Poskytujeme vynikající zákaznický servis, kterým cílíme na zajištění spokojenosti našich zákazníků. Naše komunikační kanály jsou otevřené a transparentní, a vždy nasloucháme zpětné vazbě.
play_arrow
crisis_alert
crisis_alert

Naše mise

Poskytujeme nadstandardní konzultační služby a poradenství s vysokou přidanou hodnotou, které dávají prostor k realizaci vizí a cílů našich klientů.
visibility
visibility

Naše vize

Poradenství a konzultační služby musí jednoznačně směřovat ke srozumitelnému a efektivnímu řešení potřeb klienta.
0
Let na trhu
0

Služeb na míru

0

Produktů

Certifikace firemní

Naše společnost je certifikována v následujících oblastech

ISO

9001:2015

Systém managementu kvality organizace

ISO

140012015

Systém environmentálního managementu

ISO/IEC

20000-1:2018

Systém managementu poskytování ICT služeb organizace

ISO/IEC

27001:2013

Systém managementu bezpečnosti informací

Certifikace osobní

Naši specialisté jsou certifikováni v následujících oblastech

01

Informační technologie

CISA, ISO 20000 Foundation, ITIL Foundation až ITIL Service Manager, Enterprise Architect, UML, Oracle SOA Suite 11g Certified Implementation Specialist

02

Informační bezpečnost

Information Security Manager ISO 27000, Business Continuity Manager

03

Projektové řízení

Project Management ISO 10006, IPMA (B,C), Prince 2

Naši partneři