Jsme lídrem v oblasti řízení služeb a nabízíme komplexní řešení pro správu služeb.

S naším řešením pro správu služeb, které zahrnuje IT Asset Management, CMDB a využití technologií jako CA Service Manager nebo 4me.com, můžete získat lepší kontrolu a řízení vašich IT služeb. 

Spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom pochopili jejich specifické potřeby a přizpůsobili naše řešení tak, aby plně odpovídala jejich požadavkům. S našimi produkty pro správu služeb můžete dosáhnout vysoké úrovně kvality a efektivity v poskytování IT služeb.

IT Asset Management

Naše řešení pro správu IT aktiv umožňuje efektivní správu a sledování vašeho IT majetku. S naším IT Asset Managementem můžete spravovat inventář vašich hardwarových a softwarových aktiv, sledovat licenční smlouvy a aktualizace, a optimalizovat využití zdrojů. Naše řešení vám umožní získat přesný přehled o vašem IT majetku a usnadnit správu a řízení aktiv.

Configuration Management Database (CMDB)

Naše CMDB řešení vám poskytuje centralizovanou a aktuální databázi konfigurací vašich IT infrastruktur a služeb. 

S naší CMDB můžete sledovat vztahy mezi konfiguracemi, spravovat změny a incidenty, a zajišťovat, aby vaše IT infrastruktura byla v souladu s vašimi požadavky. Naše CMDB řešení vám umožňuje dosáhnout lepšího řízení konfigurací a zlepšit provoz a dostupnost vašich IT služeb.