AppNeta je jediné řešení pro monitorování výkonu sítě, které poskytuje přehled o práci koncových uživatelů s jakoukoli aplikací, z jakéhokoli místa a kdykoli. Díky řešení SaaS mohou týmy IT a Network Ops ve velkých, distribuovaných podnicích rychle odhalit problémy, které ovlivňují výkon sítě a kritických cloudových aplikací, bez ohledu na to, kde k nim dochází.

AppNeta vám umožní:

 • Zajistění úspěšné transformace sítě
  Získejte přehled, který potřebujete k úspěšnému zavádění nových strategií, zavádění SaaS a migraci do cloudu v závislosti na vývoji potřeb vašeho podniku.
 • Zlepšení zkušeností koncových uživatelů
  Udržujte vysokou produktivitu uživatelů a identifkujte úzká místa u kritických podnikových aplikací pomocí proaktivního monitorování. Odhalte problémy s výkonem sítě dříve, než ovlivní uživatele.
 • Pracovat efektivněji
  Místo hodin strávených hledáním příčin zpomalení můžete problémy odhalit automaticky, snadno je izolovat a rychle na ně reagovat.
 • Vizualizaci vzdálených pracovníků
  Sledování připojení z pohledu koncového uživatele pro získání proaktivního přehledu o výkonu jakékoli aplikace a každého uživatele na všech místech.

Proč zvolit řešení AppNeta?

monitor
1. Aktivní a pasivní monitorování

Čtyřrozměrné monitorování AppNeta pomáhá zákazníkům rychle řešit komplikované síťové problémy, aby se zaměstnanci mohli vrátit k důležitým obchodním činnostem, které zvyšují příjmy. Automatická diagnostika a komplexní přehled zkracují dobu, kterou IT oddělení stráví řešením problémů, včetně ověřování a vynucování SLA dodavatelů třetích stran, aby se zabránilo nadměrným výdajům na připojení.

assessment
2. Síťové KPI bez režijních nákladů

AppNeta poskytuje užitečné poznatky k automatickému určení problémů se sítí nebo aplikací pomocí kombinace aktivní syntézy a pasivní analýzy provozu. AppNeta shromažďuje kritická síťová data bez dopadu na režijní náklady, což vede ke snížení nákladů na interní zdroje a rychlejšímu návratu znalostních pracovníků k činnostem přinášejícím zisk díky rychlejšímu řešení problémů.

install_desktop
3. Flexibilní nasazení

Díky vzdálenému nasazení a správě monitorovacích bodů minimalizuje AppNeta dopad na vzdálené lokality, přičemž nasazení je rychlejší a méně náročné než u konkurenčních řešení, což v konečném důsledku vede k rychlejší návratnosti investic. Toto snadné nasazení zajišťuje široké pokrytí monitoringu, které se vyvíjí spolu s měnícím se prostředím, včetně hotové podpory pro případy použití SD-WAN a ověřování ISP.

dehaze
4. Osvědčená škálovatelnost

Díky osvědčenému nasazení v největších světových podnicích mají zákazníci AppNeta jistotu a komplexní přehled o tom, kdy a kde se vyskytnou problémy. Lepší uživatelská zkušenost ve všech lokalitách zajišťuje, že nebudou narušeny činnosti přinášející příjmy, a snižuje náklady spojené s vysíláním zaměstnanců do vzdálených lokalit za účelem řešení problémů.

Naši zákazníci