Monitoring IT přináší snadné řešení, jak udržet chod vašich aplikací v běhu. Naše IT monitorovací řešení vám umožní sledovat a spravovat výkonnost a dostupnost vašich IT infrastruktur i aplikací. Lze tak identifikovat a řešit problémy v reálném čase, minimalizovat výpadky a zajišťovat, aby vaše IT prostředí fungovalo bez problémů.

Využití systémů pro monitoring a dohled IT systémů je v současné době u rozsáhlejších sítí nezbytností. Jak se neustále zvyšují nároky na spolehlivost IT systémů, stoupají i nároky na kontrolu jejich funkčnosti. 

Vaše organizace si musí zachovat svoji konkurenční výhodu, být produktivnější s menším objemem finančních prostředků a počtem zaměstnanců, snižovat náklady při každé příležitosti. „Status quo“ zde nefunguje. Organizace v každém odvětví potřebuje pracovat efektivněji a rychleji inovovat. Nebojovat jen za holé přežití, ale skutečně prosperovat v těchto ekonomicky náročných časech, Vám pomůže CA Clarity Project and Portfolio management.

 

 • S čím nám může pomoci nástroj CA Clarity Project and Portfolio management?
  CA Clarity PPM Vám pomůže pochopit Vaše investice a zdroje, optimalizovat provoz a výkon. Tento nástroj Vám umožní vytvořit vítězné strategie založené na skutečných hodnotách, sladit tyto strategie s realizací a zajistit, aby strategie a realizace zůstaly vyrovnané a přinášely výsledky, které dělají investory šťastnými.
 • Jak dlouho trvá zavedení IS a uvedení do ostrého provozu?
  Při rozhodování o implementaci takovéhoto nástroje hraje čas zásadní roli. Převládají názory, že zavedení nástroje pro řízení projektů musí být nutně otázkou měsíců. To možná v případě nástrojů vyvíjených speciálně na zakázku. CA Clarity PPM má již v sobě zabudované mezinárodní metodologie a pravidla pro řízení investic. To umožňuje budoucím zákazníků, do 30 dnů od rozhodnutí, využívat plnou funkcionalitu nástroje v základním nastavení, a to i s předdefinovanými portlety a reporty.
 • Jaká je cena za zavedení systému?
  Cena vždy záleží na rozsahu implementace a požadovaných úpravách zákazníka. Finální cena je složena z ceny za licenci systému a ceny za implementaci. Vždy zákazníkům doporučujeme naimplementovat nástroj v základním nastavení, začít jej užívat a po vyhodnocení jeho potřeb a požadavků dále systém upravovat. To zajistí skutečnost, že investované peníze nebudou vynaloženy neefektivně. Pro zákazníky, kteří nechtějí investovat do začátku velký objem finančních prostředků, máme řešení E-Clarity, které za cenu měsíčního paušálu umožní plně využívat kompletní funkcionalitu nástroje.
 • Je CA Clarity PPM řešením i pro menší firmy?
  Zavedení takového systému musí být strategickým rozhodnutím managementu společnosti. Ovlivňuje ho samozřejmě několik faktorů, z nichž jedním je určitě hlavní předmět činnosti, který společnosti generuje zisk. Nezáleží tady ani tak na velikosti firmy, ale spíše na objemu projektů (investic), které společnost současně řídí. Je samozřejmě možné využít i řešení E-Clarity, které nevyžaduje žádné větší počáteční výdaje.
 • Jaké záruky a garance k IS dostaneme?
  Stejně jako cena tohoto nástroje je rozdělena na cenu za licenci a cenu za implementaci, tak i garance a podpora jsou rozděleny na dvě části. Zakoupením nástroje získáváte mezinárodní podporu společnosti CA v požadované dostupnosti. Naše společnost, jako partner společnosti CA, poskytuje svým zákazníkům navíc služby ServiceDesku, které zahrnují garance za systém, jeho nasazení do provozu i prováděné úpravy v maximální kvalitě.

Nevíte, jak začít se zavedením informačního systému do Vaší firmy?

Tak jako Vy rozumíte dobře svému podnikání, tak i my se snažíme poskytnout našim zákazníkům maximum informací a vysvětlit zásadní výhody, které přinese instalace našeho systému Vašemu podnikání. Máte-li alespoň trochu pocit, že hledáte podobné řešení, nebo jenom nerozumíte některým skutečnostem, kontaktujte nás! Rádi Vám nezávazně poradíme a vše vysvětlíme.